Жените Pleated Вечер Рака Торба Сини Кристал Облечени Спојки Кеси Свадба Партија Синџир Чанта Мала Чанта Мини Ден Канџите XA834H

Жените Pleated Вечер Рака Торба Сини Кристал Облечени Спојки Кеси Свадба Партија Синџир Чанта Мала Чанта Мини Ден Канџите XA834H

DEN 816.00
DEN 1164.96
 

Това е достапна
Износ


Материјал : алуминиум Надеж : сатен Боја : црна, сина, златна, сребрена, црвена Големина : 15 cm(должина)*14cm(висина) Употреба : навечер чанта,партија спојки кеси,козметика рака торба,секојдневен,спојки,чанта Забелешка : Бидејќи на влијание од страна на Осветлување и различни екранот прикажана е малку боја различни, но тоа е сличен легален начин shoting. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Повод:
Партија
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Pleated
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Синџири,Ruched,Дијаманти
Обликот:
Minaudiere
Број На Модел На:
Познатиот Бренд Жените Спојки Кеси
Тврдост:
Тешко
Обвивка Материјал:
Сатенски
Бренд Име:
Luxy месечината
Главен Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
боја:
црна, сина, виолетова, кајсија, сребро, беж
Употреба:
партија, банкет, козметички торба,торба,гласник торба,чанта,паричник
Стил:
Моден Дама Општеството вечер паричникот чанта
Големина:
20*12*7 cm

Најдобрите понуди во категоријата