Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Светот Убавина 5 КОМПЈУТЕРИ/Број 5 Бои 1818 Долготрајни Веѓа Молив Водоотпорен Сочинуваат Веѓа Молив Со Бесплатен Превозот

Светот Убавина 5 КОМПЈУТЕРИ/Број 5 Бои 1818 Долготрајни Веѓа Молив Водоотпорен Сочинуваат Веѓа Молив Со Бесплатен Превозот

DEN 384.00
 

Това е достапна
Износ


Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали. Нашите производи материјал е увезени напредни свила, во однос на квалитетот или стил, ние ќе се повеќето професионални. Строга контрола на квалитетот.
Модел : Светот Убавина 5 КОМПЈУТЕРИ/Број 5 Бои 1818 Долготрајни Веѓа Молив Водоотпорен Сочинуваат Веѓа Молив Со Бесплатен Превозот
Прикажување На Слики
Плаќање & Превозот
Главни пазар :
Русија , Австралија, САД,велика БРИТАНИЈА,Бразил,Германија,
Полска, Холандија, Франција и така натаму
Ние може да направи стилови за Eyelash :
Зошто да изберат Нас ?
Одговор : Ние се Aliexpress Снабдувач , мора ing Трговија гаранција обезбедена од страна Aliexpress. Тоа значи дека ако поставите вашата нарачка онлајн, и ако нашата услуга couldn ' t исполнат согласија испорака или квалитетот услови. Вашите пари може да биде 100% вратени од страна на Aliexpress. Повеќе информации можете да прочитате на банер на Aliexpress почетната страница од пребарувачот.
Можам да направам OEM/ODM?
Одговор : Да! Имаме професионален дизајн тимот за да им помогне на вас и печатење на вашето лого.
Како да контактира со вас?
Одговор : ве Молиме напишете го направите wn вашето барање во подолу празно и да кликнете на "Испрати" копчето. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Ние може да понуди eyelash продолжување производи како што следува :
Engrafting Заградени Eyelash Серија.
Engrafting Најголемиот Дел Eyelash Серија.
Engrafting Eyelash Лепило Серија.
Engrafting Eyelash Алатки Серија.
Engrafting Eyelash Постави Серија.
Електрични Eyelash Постави Серија.
Лажни Eyelash Серија
Tatto Производи
Депилација Серија
Рака Заштита Серија
Убавината Artcles Серијата
Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.


Повеќе информации

Тип:
Веѓа Подобрувач
НЕТО-WT.:
10g
Бренд Име:
FGHGF
Корист:
Долго-траен,Другите,Лесно да се Носат
Големина:
Full Size
Формулирањето:
Молив
GZZZ:
YGZWBZ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
сертификација:
GZZZ
Број На Модел На:
SCT-TP019-1
Состојка:
водоотпорен молив
Количина:
12pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина
веѓа молив:
Водоотпорен
производител:
веѓа молив
Топла продажба:
Висок квалитет
1818 веѓа молив:
Долготрајни
Постојана сочинуваат молив:
5 бои
боја:
црна браун светло кафеава природни кафена и сива
Пакување:
12pcs
испорака:
7 дена
плаќање:
TT.PP.ВУ
анти-вода:
Постојано

Најдобрите понуди во категоријата