нови 30pcs Веѓа обликувањето веѓа картичка артефакт збор mink лажни eyelash алатки веѓа сида убавина шминка thrush картичка

нови 30pcs Веѓа обликувањето веѓа картичка артефакт збор mink лажни eyelash алатки веѓа сида убавина шминка thrush картичка

DEN 67.00
DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


нови 30pcs Веѓа обликувањето веѓа картичка артефакт збор
mink лажни eyelash алатки веѓа сида убавина шминка thrush картичка
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Thrush одбор содржи три ( Материјал : ABS смола )
Miaomei шаблони, три модели исклучителна мода веѓа да ви помогнат со вашиот неверојатна слика и било која форма
ММ кои се внимателно thrush и депресија кога тоа ! Не се плаши од вас
Со тоа лесно може да се подготви thrush без да се грижите за погрешно место
Се користи за да се направи гимнастика едноставен, лесен
Може брзо и лесно да се подготви мода, симетрич-ност , личност веѓите
Поради различните пакети на печатени одбор thrush може да се разликуваат
Родителите кои подготви добра левата веѓа , превртување на десната страна на сликата
Пакет се вклучени :
10set (30pcs) X Магија Веѓа Обликувањето Stencils Картичка Артефакт сида Thrush Алатки Веѓата Класа 3 Големина (Без Мало Пакување)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Веѓа Stencils
Број На Модел На:
1
Материјал:
1

Најдобрите понуди во категоријата