Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3pcs Веѓа Stencils 3 Око Модел Стилови Веѓа Образец Матрицата DIY сочинуваат Алатки Бесплатен Превозот

3pcs Веѓа Stencils 3 Око Модел Стилови Веѓа Образец Матрицата DIY сочинуваат Алатки Бесплатен Превозот

DEN 55.00
DEN 61.92
 

Това е достапна
Износ


3pcs Веѓа Stencils 3 Око Модел Стилови Веѓа Образец Матрицата DIY сочинуваат Алатки Бесплатен Превозот
Функција : 1 сет има 3 differnt sytle
Материјал : ABS пластика
Тежина : 25 грам/pc
Пакет : 3pcs модел /set (без молив)
Кога ќе ги имаат овие модел , боја веѓа ќе стане повеќе easliy ~
Како да го користите :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Веѓа Stencils
Материјал:
ABS Пластика
Број На Модел На:
Полна големина
боја:
гледа како на слика

Најдобрите понуди во категоријата