Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Про Квалитетни Нерѓосувачки Челик Спорт Првенство Спорт Вакум Шише Најдобрите Кафе Ware 800ML Чај Сад БЕСПЛАТЕН Превозот!!!

Про Квалитетни Нерѓосувачки Челик Спорт Првенство Спорт Вакум Шише Најдобрите Кафе Ware 800ML Чај Сад БЕСПЛАТЕН Превозот!!!

DEN 1041.12
 

Това е достапна
Износ


Супер Нерѓосувачки Челик Спорт Вакуум Првенство
Боја опција : ЦРВЕНА , СИНА , ЦРНА , КАФЕ
Големина : 27x8.2 CM

Повеќе информации

Капацитет:
800ml
боја:
Црна, Црвена, Чоколадо, Deep Blue
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Бренд Име:
К2 ДОМА
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
сертификација:
CE / ЕУ,ОД FDA,SGS
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
КК-2150OTC
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Производство:
Отворено Патување Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вакуум Првенство Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Куп Волумен:
800ml
боја:
ЦРВЕНА, СИНА, ЦРНА, КАФЕ
димензија:
27x8.2CM
купот на ззп:
Нерѓосувачки челик и пластика

Најдобрите понуди во категоријата