Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ултразвучно Паста за заби Цевка Запечатување Машина TubeTail Sealer Козметички Цевка Импулс Запечатување Машина за Пакување Машина QDFM-125

Ултразвучно Паста за заби Цевка Запечатување Машина TubeTail Sealer Козметички Цевка Импулс Запечатување Машина за Пакување Машина QDFM-125

DEN 60990.00
DEN 64200.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Бренд Име:
YunlinLi
Со Вакуум Торба:
No
Извор На Енергија:
Електричен
Број На Модел На:
QDFM-125
Тип:
Застане / Табела
сертификација:
CE
Име на производ:
опашката запечатување машина
моќност:
1200W
запечатување дијаметар:
5-80mm
Работната височина:
0-300мм

Најдобрите понуди во категоријата