KKYSYELVAThe 2017 зима автомобил на топло, не се лизга двојна боја тркала поставува, погоден за 38CM

KKYSYELVAThe 2017 зима автомобил на топло, не се лизга двојна боја тркала поставува, погоден за 38CM

DEN 820.00
DEN 863.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Име На Модел:
C01
Бренд Име:
KKYSYELVA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
flannelette
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Должина:
38cm
Специјални Функции:
Повеќето Автомобили

Најдобрите понуди во категоријата