Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DONYUMMYJO Автомобил стил Врежана Воланот Поклопецот на Микро Влакна Бизнис Автомобил-опфаќа Големина 38CM Против Пролизгување Автомобилски Додатоци

DONYUMMYJO Автомобил стил Врежана Воланот Поклопецот на Микро Влакна Бизнис Автомобил-опфаќа Големина 38CM Против Пролизгување Автомобилски Додатоци

DEN 259.00
DEN 345.60
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на DONYUMMYJO продавница
Имаме сопствена фабрика за производство на автомобилски делови, па цената е евтин, и квалитетот е добар, ве молиме слободно да се купи. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.
Информации за производот 1. Состојба : 100% нови 2. Бренд : DONYUMMYJO 3. Материјал : Микро влакна Кожа 4. Функција : Класичен дизајн, Breathability, да ги Задржи на Сува, Skidproof, Луксузни ергономски дизајн, може да се користи четири сезони.
5. Дијаметар избор : М големина (37cm-38cm или 15" ) , може да се користи 95% автомобили. Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте со нас пред шопинг.
Известување : Поради различни монитор во боја може малку да се разликуваат, надевајќи се да ја добиете вашата разбирање. Напомена : ве Молиме да се разбере,големина : 38 CM. Пред да поставите цел, ве молиме мерка Надворешниот дијаметар на вашиот Управувачот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Име На Модел:
-
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
480g
Објектот Должина:
0inch

Најдобрите понуди во категоријата