Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WCaRFun DIY Име Рака-Stitched Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Ауди А3 2000-2003 Audi A6 2000-2004

WCaRFun DIY Име Рака-Stitched Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Ауди А3 2000-2003 Audi A6 2000-2004

DEN 924.00
DEN 1100.16
 

Това е достапна
Износ


Забелешка 1 : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил воланот е ист како на сликата пред да се одржи редот.Нашите производи се специјално (наменско) изработените производи,доколку постои каква било разлика,тоа не може да се вклопи во вашиот управувачот е добро. Тоа ќе биде најдобро да ни испратите слика од воланот. 2 : Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 3 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 4 : Ако вашиот автомобил воланот имаат смена paddles , кога ќе го купите овој производ, можете да забелешка " управувачот со shift paddles ," ние може да ви помогне да го прилагодите одговара воланот покрие!

Повеќе информации

Боја Име:
Црн Конец, Нишка, Сината Нишка, Бел Конец
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Име На Модел:
MFC089
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Специјални Функции:
Го прават возењето поудобно
Објектот Висина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
21cm
Бренд Име:
WCaRFun

Најдобрите понуди во категоријата