1PC 360 степени Ratating Автомобил/Камион задното Седиште потпирачи за глава Телефон Планината Држачот За паметен Телефон GPS Пад на превозот

1PC 360 степени Ratating Автомобил/Камион задното Седиште потпирачи за глава Телефон Планината Држачот За паметен Телефон GPS Пад на превозот

DEN 105.00
DEN 144.00
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : 1. 360 степен ротација за да го поставите вашиот уреди вертикално или хоризонтално. 2. Максимален отвор од 8.5 cm, едноставен и практичен. 3. Не само што може да клип телефонот, вие исто така може да се движите папки, картички, пијат, се многу практични. 4. ABS еколошки материјали, безбедно и мирис 5. Користење на црна боја, повеќе истакнати својата мода. 6. Мала тежина и преносни,направи вашите патувања повеќе компатибилен. 7. Едноставен за инсталација, без потребни алатки. Спецификации : Предмет Тип : Телефон Носителот на Планината Стојат Материјал : ABS+PC Боја : Црна(Како слики прикажани) Мобилен телефон клип скала : 5-8.5 cm/1.97-3.35 инчен дршката дупка со дијаметар : прибл. 10-15mm/0.39-0.59 инчен Апликативен сценарија : Возила монтирани задните перница Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не се вклучени) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 PC X Телефон на Држачот за Монтирање на Мирување (Без мало пакет)

Повеќе информации

Боја Име:
Црна
Материјал:
ABS+PC
Бренд Име:
Тирол
Количина:
1PC (други додатоци демо на сликата не се вклучени)

Најдобрите понуди во категоријата