Кожа Занает, Повеќето Тип Chrysanthemum Цвет Удар Дупка Алатка Јаглероден Челик Кожа Заптивка Pap Метал Grommet Претходно Биле Вклучени Перфоратор

Кожа Занает, Повеќето Тип Chrysanthemum Цвет Удар Дупка Алатка Јаглероден Челик Кожа Заптивка Pap Метал Grommet Претходно Биле Вклучени Перфоратор

DEN 191.52
 

Това е достапна
Износ

Кожа Занает, Повеќето Тип Chrysanthemum Цвет Удар Дупка Алатка Отворот Алатка Перфоратор
100% НОВ Материјал : ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК Препорачува за falconry , хоби ,занаети , моделирање , дома поправка итн. Големина : 1mm,1.5 мм,2mm,3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm, 17mm, 18mm,19mm,20mm,21mm,22mm,23mm,24mm,25mm(choise големината треба) пакување содржина : 1 buc
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Повеќе информации

боја:
4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
e232
Функција:
Рачно Изработени Дупка Шупливи Удар Сечење Алатки Мувла
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
1mm-40mm

Најдобрите понуди во категоријата