Децата На Училиште Ранец Цртан Филм Куче Дизајн Удобно Мека Кадифен Материјал За Деца Бебе Градинка Децата Закуски Торба

Децата На Училиште Ранец Цртан Филм Куче Дизајн Удобно Мека Кадифен Материјал За Деца Бебе Градинка Децата Закуски Торба

DEN 431.00
DEN 662.88
 

Това е достапна
Износ


Име : Цртан филм Животинско Училиште Кеси Големина на : 26.5*24*10.5 cm Материјал : Кадифен Структура : Главни Џеб, Надворешниот Џеб, Ремени Пакет Листа 1 x Цртан филм Училишниот Ранец

Повеќе информации

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Материјал Состав:
кадифен памук
Објектот Висина:
26.5cm
Тип:
РАНЕЦ
Број На Модел На:
26.5*24*10.5 cm
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Должина:
24cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
170g
Бренд Име:
AWINPOP
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Пол:
Момчиња
Главен Материјал:
Сомотски

Најдобрите понуди во категоријата