Мачка Елка Туш Завеса Сет со Куки Doormat Бања Кат Мат Бања Дома Декор

Мачка Елка Туш Завеса Сет со Куки Doormat Бања Кат Мат Бања Дома Декор

DEN 772.00
DEN 1103.52
 

Това е достапна
Износ


Овозможи прирачник за грешка при мерење 1~2cm
Топло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и може да haveslightly боја разлика, ве молиме во вид преовладува. Со цел да се вклопи стандардизирани бања кади се Спречи вода од јавните излезе од туш кабина Меки и удобни предавање чувство Машина за миење ладно. Не кајгана или собори сува
Answer : ___________________________ Note :
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
2. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
3. За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.
4. Ние може да направи обичај , ние може да се направи било која големина сакате и користите слики ќе се испрати до нас. Ви благодариме!
Куршум Точка
Не-токсични, без мирис , перат, носат-отпор
Апсорпција на вода , прашина собирање , Не се лизга дизајн
Направени на супериорен корални руно нудат одлични допир се чувствувам
Тоа може да се користи на многу места ,таквите како влезна врата , подот , кујна,купатило ,спална соба,балкон,канцеларија и слично.
Известување
1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .
2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината
Куршум точка : Супериорен корални руно нудат одлични допир се чувствувам
Се посвети на моделот даде голема визуелно уживање
Таписерии изработка
Не се лизга на дното
Лесно да се чисти и да не исчезнат во измијте

Повеќе информации

Бренд Име:
шарм дома
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Полиестер
Стил:
Американски Стил
Шема:
Сценско
Број На Модел На:
Туш Завеса Бања Душеци
Пакет:
1 туш завеса 12 пластични куките
Материјал:
Водоотпорен перат полиестер ткаенини
Обичај Услуга:
Обичај услуга обезбеди
Пад на превозот:
Yes
Функција:
Се користи како тоалет завеса,прозорец pannel или од врата на врата завеса линија drape
Вратата Мат Големина:
40x60cm 45x75cm 50x80cm
туш завеса Големина:
Оваа туш завеса има 10 големини во нашата продавница,ве молиме да го изберат правото

Најдобрите понуди во категоријата