Вакуум гуми тркала пневматик 4 инчен предните тркала електричен скутер велосипед handcart тркала за електрично тркало

Вакуум гуми тркала пневматик 4 инчен предните тркала електричен скутер велосипед handcart тркала за електрично тркало

DEN 978.00
DEN 1192.80
 

Това е достапна
Износ


За превозот време :
Обично :
1. На ТНТ/ DHL Брза Испорака начин проценува време на испорака : 5-12 дена
2. E-ЕМС / EMS / Кина Пост проценува време на испорака : 15-30 дена
3. На Продавачот за испорака метод проценува време на испорака : 13-25 дена.
Објектот Карактеристики :
Бренд : ANNOYBIKE
Име : Висок квалитет на светлината тесен пневматик 4 инчен предните тркала електричен велосипед количка handcart тркала
Примена : E-скутер/ Електричен велосипед/ количка/ робот / количка/итн. Објектот Спецификации :
Модел : 8 инчен предните тркала (без мотор)
Одговара : електричен скутер,велосипед,инвалидска количка,количка
Дијаметар : 100 mm
Пакетот Вклучува :
1*4inch предни тркала
Објектот Слики :
1) Сите се врати ставки мора да се биде оригинален.
2) Ако корисниците на личните проблеми, треба да се врати ставки, корисникот ќе биде одговорен за плаќање на враќање превозот.
3) Ако предметите се покажа за да се неисправни во политика на враќање или оштетени за време на транспортот, ние ќе бидеме среќни да го замени на нов објект за вас.
Ние сме ангажирани во точак делови производство и продажба за многу години на производство-ориентирани претпријатија, Производ иновации и подобрување.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, за да дознаете повеќе, w elcome можете да се консултираат!
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку (Моите Пораки), поради временската разлика, ние ќе p rovide услуга за вас во рок од 24 часа. Викенд празници ќе биде одложен.
2)Нашите работно време :
Сад : 18 : 00 ~ 06 : 00
Обединетото Кралство : 02 : 00 ~ 12 : 00
Кина : 09 : ~ 22 : 00
3) се Стремиме да се постигне 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е важно за нашата континуирано подобрување.

Повеќе информации

Тркала Материјал:
Легура
Број На Модел На:
4inch предни тркала
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
По завршувањето:
Тема
Бренд Име:
ANNOYBIKE
Зборуваше Дупка:
1
Применливи Велосипед:
скутер
Големина:
4 inch
Употреба:
електричен скутер велосипед тркала
Дијаметар со пневматик:
100mm
пневматик:
вакуум пневматик
Пневматик Материјал:
Гума
N.W.:
1KG
Гаранција:
12 месеци

Најдобрите понуди во категоријата