50PCS MJE13003 ДА-92 13003 TO92 E13003 нови triode транзистори бесплатен превозот

50PCS MJE13003 ДА-92 13003 TO92 E13003 нови triode транзистори бесплатен превозот

DEN 41.28
 

Това е достапна
Износ


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника
Следниве се некои повеќе Заеднички транзистори ДА-92 купи линк
Следниве се некои повеќе Заеднички транзистори SOT купи линк

Повеќе информации

Бренд Име:
vanxy
Број На Модел На:
MJE13003
Пакет Тип:
Throught Дупка
Тип:
triode транзисторски
Состојба:
Нови

Најдобрите понуди во категоријата