Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
100PCS SS8550 ДА-92 8550 TO92 нови triode транзистори бесплатен превозот

100PCS SS8550 ДА-92 8550 TO92 нови triode транзистори бесплатен превозот

DEN 69.60
 

Това е достапна
Износ


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника
Следниве се некои повеќе Заеднички транзистори ДА-92 купи линк
Следниве се некои повеќе Заеднички транзистори SOT купи линк

Повеќе информации

Бренд Име:
vanxy
Состојба:
Нови
Тип:
triode транзисторски
Пакет Тип:
Throught Дупка
Број На Модел На:
ss8550

Најдобрите понуди во категоријата