5PCS 2SK3878 ДА-247 K3878 ДА-3P нови MOS FET транзистори

5PCS 2SK3878 ДА-247 K3878 ДА-3P нови MOS FET транзистори

DEN 122.40
 

Това е достапна
Износ


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника

Повеќе информации

Бренд Име:
vanxy
Состојба:
Нови
Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Пакет Тип:
Throught Дупка
Број На Модел На:
2SK3878

Најдобрите понуди во категоријата