Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
200PCS 2SK30A ДА-92 K30A TO92 нови MOS FET транзистори

200PCS 2SK30A ДА-92 K30A TO92 нови MOS FET транзистори

DEN 880.80
 

Това е достапна
Износ


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника
Следниве се некои повеќе Заеднички транзистори ДА-92 купи линк
Следниве се некои повеќе Заеднички транзистори SOT купи линк

Повеќе информации

Бренд Име:
vanxy
Состојба:
Нови
Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Пакет Тип:
Throught Дупка
Број На Модел На:
2SK30A

Најдобрите понуди во категоријата