100PCS MPSA92 ДА-92 A92 TO92 нови triode транзистори бесплатен превозот

100PCS MPSA92 ДА-92 A92 TO92 нови triode транзистори бесплатен превозот

DEN 79.20
 

Това е достапна
Износ


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника
Следниве се некои повеќе Заеднички транзистори ДА-92 купи линк
Следниве се некои повеќе Заеднички транзистори SOT купи линк

Повеќе информации

Состојба:
Нови
Тип:
triode транзисторски
Пакет Тип:
Throught Дупка
Број На Модел На:
mpsa92
Бренд Име:
vanxy

Најдобрите понуди во категоријата