Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
трговија на големо!! 1pcs 15-Дупки Џакузи Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Чоколадо/Пудинг/Желе/Мраз Bakeware DIY мувла

трговија на големо!! 1pcs 15-Дупки Џакузи Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Чоколадо/Пудинг/Желе/Мраз Bakeware DIY мувла

DEN 252.00
DEN 296.64
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики На Производот :
*Силикон
*Обновливи
*Микробранова безбедно
*Комора за безбедно
*Машина за миење садови безбедно
*фурна безбедно да-65 F на +400 F (-40c на +230c)
*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови
*Флексибилен за лесно отстранување на печива
*Лесен за користење и брзо да се исчисти
*Усогласеност со FDA/SGS
*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла
*Бои : случајни
*Големина(cm) : 22.6*11.7*2 CM (прибл.)(1inch=2.54 см)
* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот
определба : *имаме сопствена фабрика;
*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;
1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.
2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.
4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.
превозот :
1.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме. 2.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. 3.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
tyy
Бренд Име:
Longzang
боја:
случаен
Големина:
22.6*11.7*2CM
Тежина:
80g
Пакување:
1pcs/opp вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата