Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мини Свила Paisley Cupcake Матрицата,Фондан Stencils Торта Декорирање Алатка Во Собата,Матрицата Шеќер Алатки,Торта Stencils Декорација Алатка

Мини Свила Paisley Cupcake Матрицата,Фондан Stencils Торта Декорирање Алатка Во Собата,Матрицата Шеќер Алатки,Торта Stencils Декорација Алатка

DEN 133.44
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ST-631
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
боја:
половина-транспарентно
Материјал:
Храна Одделение домашно МИЛЕНИЧЕ
Големина:
fits just in a 2 circle
Тест стандард:
LFGB-SGS/LFGB EUROFINS
Пакет:
ПП Торба во Плик
Техника:
Ласерски-сечење
ПОВРШИНА:
Непречено без брус, не е лесно да попуштат
OEM Услуга:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата