Мала Големина Срце Облик На Силиконски Калап Сапун Цевка Цевка Рачно Изработени Габи,

Мала Големина Срце Облик На Силиконски Калап Сапун Цевка Цевка Рачно Изработени Габи,

DEN 565.00
DEN 595.20
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.
Предмет Бр. : T0001
Мувла Материјал : Силиконски Калап големина : 4.3x28.3x1.9cm Мувла тежина : 148g Мувла внатрешна големина : 1.5x26.8x1.2cm Мувла боја : случајни Работна температура : -40 C да 220 C
1 . Перење пред првата употреба. Ве молиме да се впие мувла во разредена чистење течност за 10-30 минути. Користете мек сунѓер или мека крпа за да ја исчистите. Не користите хард објекти за да се избегне гребење и оштетување на мувла .
2. Сува тоа во воздухот.
3. Исполнет стопи сапун или чоколадо во калап.
4. Чекање за ладење (може да се стави во фрижидер за брзо ладење).
5. Извади производ од мувла.
6. Обично, мувла работа температура е -40230 степени centigrade . Премногу висока температура или погрешно користење на начини ќе штета на мувла или да се скрати на мувла користење на времето.
Никол Мувла е водечка фирма специјализирана во обезбедување на сеопфатна силикони габи решенија. Ние сме една од ретките компании кои ги интегрира своите state-of-state R&D, производство и маркетинг. Формирана во 1998 година, таа стана еден од најголемите силиконски калап производители во Кина. Ние постојано се стремиме да им помогне на нашите партнери од над 50 земји за да стигнат до нивните креативни и бизнис цели, обезбедување на сеопфатни решенија за сапун габи, свеќа габи, чоколадо и печење габи одлуки.
Ние се одржи на повеќе патенти и регистрирана трговска марка Никол. Нашите уметнички одделение и линија за производство техничари имаат повеќе од една деценија искуство во нудиме висок квалитет на производи за клиенти од различни индустрии, исто така, експертиза во локализација и брзо текара. Ние обезбедуваме обичај-мувла услуга според клиенти идеи или концепти.
Нашата корпоративна посветува во одржлив развој на планетата. Нашата визија е да се достави проекти кои по својата природа се дефинира што значи да се биде одржлив во поглед на економски, социјални и еколошки резултати. И ние ја разбираме подобрување на ефикасноста на користење на ресурсите и ублажување на влијанијата врз животната средина се важни аспекти на стануваат се повеќе одржлив. Ние спроведување на принципите на креативни, посветеност, хармонија во системот на производот, животен циклус, за управување, за вашето задоволство и среќа се нашата мотивација да ја испорача совршен услуги.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ве молиме имајте предвид, Превозот Услови за услуга.
Shiping
1. Ние ќе брод на стоките во рамките на 3 дневна по приемот на вашата исплата. Но, ако вашата цел е повеќе од 20pcs за секој објект, ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите брод датум.
2. Бесплатен превозот за повеќето земји од Сингапур Пост. Обично, тоа ќе потрае 10-30 дена. За некои специјални земји, тоа ќе потрае повеќе. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи.
3. Ние не сме одговорни за било која од вашите увозни давачки и даноци.
4. Ако вашиот вкупен цел износ е повеќе од US$200, ние ќе брод на стоките од страна на EMS или DHL, што е повеќе од побрзо и побезбедно, само земајќи 3-12days. Но, ве молиме контактирајте со нас да потврдите дали вашата земја може да биде доставена до.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да направите нарачка
2.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
GBhouse
Број На Модел На:
T0001
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
Функција:
Флексибилни и Не-Стап Лесно да се Demould и Чисти, Издржливи Во Употреба

Најдобрите понуди во категоријата