Печење 3D Пеперутка Силиконски Калап За Торта Декорација Sugarcraft Фондан Мувла Moldes Де Silicona Торта Декорирање Алатки Зелена

Печење 3D Пеперутка Силиконски Калап За Торта Декорација Sugarcraft Фондан Мувла Moldes Де Silicona Торта Декорирање Алатки Зелена

DEN 97.00
DEN 138.72
 

Това е достапна
Износ


Главната Опис :
Печење 3 D Пеперутка Силиконски Калап За Торта Декорација Sugarcraft Фондан Мувла Moldes Де Silicona Торта Декорирање Алатки Зелена
Големина : 9*2.5*1 CM
Боја : Зелена
Облик : пеперутка
Материјал : 100% foodgrade силикони
Мека,флексибилни и издржливи
Лесен за употреба и чистење
Температура : -40 до +230 степен
Микробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

Повеќе информации

боја:
Зелена
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
GS2789
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконски 3D Мувла
боја:
Зелена
Големина:
9*2.5*1CM
is_customized:
Yes
Обликот:
Пеперутка
Тип:
пеперутка силикони торта мувла
Функција:
пеперутка силиконски калап
Стил:
пеперутка фондан мувла
Употреба:
пеперутка торта мувла
Објектот:
калап за печење

Најдобрите понуди во категоријата