2017 Специјална Понуда Вистински Чудовиште Гигант Трговија На Големо Кујна Diy Toolshape Течни Фондан Торта Мувла Чоколадо Fudge Колачиња Мувла

2017 Специјална Понуда Вистински Чудовиште Гигант Трговија На Големо Кујна Diy Toolshape Течни Фондан Торта Мувла Чоколадо Fudge Колачиња Мувла

DEN 84.00
DEN 104.64
 

Това е достапна
Износ


започнете
крајот

Повеќе информации

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
TUTULE
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
М-A145
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Име на производ:
торта мувла
Материјал:
храна одделение течни силиконска заштита на животната средина
Производ големина:
7.2*6*1.6 cm
производ тежина:
Околу 40g
Боја:
пинк

Најдобрите понуди во категоријата