Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Baycheer 3D Силикони Габи Облак Форма За Печење Колачи, Чоколади Мус Chiffon Пан

Baycheer 3D Силикони Габи Облак Форма За Печење Колачи, Чоколади Мус Chiffon Пан

DEN 259.00
DEN 319.20
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Силикон
Боја : Бела
Големина на : 20.5*20.5*4.5 cm/8.07*8.07*1.77 инч
Пакетот вклучува : 1*Мувла
Капацитет : 1100ml
Обновливи 3.000 користи
Безбедно да се користи во рерна, фрижидер, ладилник, микробранова печка, steamer и машина за миење садови
Температурата безбедно -60 ° C до +230 ° C
Cloud Форма Силикони Торта Габи Се Создаде Вкусна Домашен Леб, Чоколади,Quiches,Косата,Сапуни И Повеќе Печење Алатка
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : 17 песна (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Повеќе информации

Бренд Име:
BAYCHEER
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
торта алатка
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Капацитет:
1100ml
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
Температура:
+230℃/-60℃ +446℉/-76℉
Карактеристики:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап
Безбедно да се користи:
во рерна, фрижидер, ладилник, микробранова печка, steamer и машина за миење садови

Најдобрите понуди во категоријата