Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 парчиња/set 5 Слоеви DIY Торта Леб Машина Leveler Slicer Сечење Fixator Алатки торта декорирање алатки За Кујна

2 парчиња/set 5 Слоеви DIY Торта Леб Машина Leveler Slicer Сечење Fixator Алатки торта декорирање алатки За Кујна

DEN 97.00
DEN 104.64
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Совршен за слој колачи, се создаде совршен слоеви.
Намалување на дебелината на торта биде рамномерно, ретко и лесно.
Вградени нерѓосувачки челик пролет, лесно за парче колачи, само притиснете го копчето, по се стави нож во тоа.
Материјал : Пластика
Тип : 5 Слоеви
Боја : Случајни
Големина : 5x2x4cm/1.96'x0.78'x1.57' (Dxšxv)
Количина : 2 парчиња/set

Повеќе информации

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Еко-Пријателски
Тип:
Торта Алатки
Тип:
колаче машина
боја:
Случајно

Најдобрите понуди во категоријата