Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Замена Прилагодливи Торба Торба За На Рака Камера Гитара Торба Појас Рака Нови

Замена Прилагодливи Торба Торба За На Рака Камера Гитара Торба Појас Рака Нови

DEN 75.00
DEN 99.84
 

Това е достапна
Износ


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Прилагодливи торба рамо, рака.
Идеален за замена на старите, носи или изгубени ремени.
Совршен за лаптоп кеси, камера торби, гласник кеси и сл.
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : ПП Лента + Пластика Тока
Ширина : 2.5 cm/0.98"
Прилагодлива должина : 90-160cm/35.43-62.99"
Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Рамо, Рака (други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Повеќе информации

Број На Модел На:
3TB00249
Тип:
Појас
Тежина:
42g
Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
PP Лента + Пластика Тока
боја:
Црна
Ширина:
2.5cm/0.98''
Прилагодлива должина:
90-160cm/35.43-62.99
Количина:
1 Компјутер

Најдобрите понуди во категоријата