Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Прилагодливи Брзо Ослободување Тока Багаж Куфер Пакување Рака Појас Алатка Трајни

Прилагодливи Брзо Ослободување Тока Багаж Куфер Пакување Рака Појас Алатка Трајни

DEN 63.00
DEN 83.52
 

Това е достапна
Износ


100% сосема нов и висок квалитет
Висока јачина на појас и тока
Должината на најлон webbing е 150cm
Бод на денот да обезбеди солидна линија
Се водат затегнување прстен е прикачен
Работно оптоварување 125kg
Како да го користите : Положба на оптоварување или објектот што сакате да се обезбеди. Заврши на врвка за околу товарот и да се поттикнат преку камери тока, се повлече тесни
Материјал : Полипропилен, ПОМ
Должина : 150cm/58.5"(не се вклучуваат тока)(приближно)
Ширина : 2.5 cm/0.98"(приближно)
Боја : Црна
Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Повеќе информации

Број На Модел На:
2S10506
Тип:
Торба За На Рака
Тежина:
40.0 g
Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
Полипропилен, ПОМ

Најдобрите понуди во категоријата