Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10Pcs Сребрен Тон Цвет Конвексни Лак Топката Глави Метална Рамка Спојки Бакнеж Затворач Чанта Монети Чанта Торба Справи со Додатоци

10Pcs Сребрен Тон Цвет Конвексни Лак Топката Глави Метална Рамка Спојки Бакнеж Затворач Чанта Монети Чанта Торба Справи со Додатоци

DEN 770.00
DEN 855.36
 

Това е достапна
Износ

10 Pcs Сребрен Тон Цвет Конвексни Лак Топката Глави Метална Рамка Спојки Бакнеж Затворач Чанта Монети Чанта Торба Справи со Додатоци
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 8.5 cm/10.5 см/12.5 cm/15cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 10 Компјутери на Дел НЕ. M383

Повеќе информации

Тип:
се справи со
Тежина:
100g
Број На Модел На:
M383
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Бамбус Шарм

Најдобрите понуди во категоријата