Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3Pcs / Set Пластични Кујна Билка во Прав Ориз Зачин Сол, Шеќер, Брашно Лажица Лажичка Лопата Кујнски Алатки

3Pcs / Set Пластични Кујна Билка во Прав Ориз Зачин Сол, Шеќер, Брашно Лажица Лажичка Лопата Кујнски Алатки

DEN 81.00
DEN 100.80
 

Това е достапна
Износ


3 Pcs/Set Пластични Кујна Билка во Прав Ориз Зачин Сол, Шеќер, Брашно Лажица Лажичка Лопата Кујнски Алатки
♥Компанија Вовед
Здраво пријатели,добредојдовте на нашата продавница.Ние сме производител на одлуки bakeware.
Ние можеме да снабдување едно парче за вас и ние, исто така, може да се направи на големо.
Нашите предмети " квалитетот е во ред со разумна цена.
За било какви прашања,ве молиме mail нас.Ви благодариме за вашата поддршка.
♥Бебе Информации : Бренд : Лажица Лажичка Лопата Големина : Како слика покаже Тежина : 46g
Материјали : Пластика
Боја : Автоматски
Пакет : 1 сет Лажица Лажичка Лопата
♥Бебе Слики :
Превозот Процес :
1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
2.Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Предмети ќе пристигне во 30-45business денови на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка :
Плаќање :
1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Гаранција :
1.Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
2.Ако објектот е неисправна на 1 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
3.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Повратни информации :
Нашата цел е да обезбеди 100% Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Повеќе информации

Тип:
Прибор
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Пластични Тип:
PC
Број На Модел На:
K3227SS
Прибор Тип:
Топки
боја:
Случајно

Најдобрите понуди во категоријата