Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Слободен испорака кол 1.5 м Топла продажба на надувување осветлување декорација земјата балон со база компресор и LED светла

Слободен испорака кол 1.5 м Топла продажба на надувување осветлување декорација земјата балон со база компресор и LED светла

DEN 28320.00
 

Това е достапна
Износ


1.Повеќе слики од овој надувување балон земјата
2.Додатоци на&бои
3.Параметри
Точка Име : гумени земјата балон Материјал : 210 D оксфорд крпа Големина : дијаметар од 1,5 m
Додатоци : една пластична база, еден воздушен компресор,120w;4pcs боја се менува led светла,5wpc;еден далечински управувач;една торба за пакување
4.Плаќање &Испорака време
5. Идентификација&контрола на Квалитет
Зошто нас?
а.Ние имаме искуство во оваа индустрија од 2004 година. Високи професионални истражување на персоналот и напредна технологија опрема, и тоа е она што ние може да обезбеди производи се со добар квалитет и поволна Цена
б.Ние сме способни за производство на гумени цртан филм објекти со сопствени дизајни, и ќе бидете задоволни со нашата работа.
в.Клиенти од САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија, Виетнам,Јапонија,итн. ние веќе имаме воспоставено согласна и заемна корист деловни односи со нас и високо ценети од нашите професионална услуга.
г.Како гумени компанија, ние се обиделе многу уникатни идеи од анимации. Како и, на нашите клиенти, исто така, би сакал да се обиде својата сопствена креација.
Што друго имаме?
Гумени LED одликувања;балони;ѕвезди;flowers&растенија;шатори;сводови;рекламирање inflatables и така натаму.
Ако ви се интересни во оваа гумени земјата балон,Pls не се чувствуваат двоумете се да се стави ред и да ни кажете на вашите барања,ние ќе брод за вас наскоро!

Повеќе информации

Број На Модел На:
NB2-BL01
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
2 парчиња

Најдобрите понуди во категоријата