Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Промет на големо со Бесплатен превозот 45pcs/многу 20mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза Б.К.-073

Промет на големо со Бесплатен превозот 45pcs/многу 20mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза Б.К.-073

DEN 566.40
 

Това е достапна
Износ

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : метални легури pin тока Б.К.-073 Можете да нарачате еден објект, исто така, се меша предмети. Боја : Црна nickle, сјајна nickle,антички месинг, Внатрешна ширина е 20mm

Повеќе информации

боја:
Античкиот Месинг, Црн Никел, Никел, мешана боја
Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Монистра
Број На Модел На:
Б.К.-073
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
правоаголник
Функција:
Pin-Токи
Материјал:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата