Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Промет на големо со Бесплатен превозот 80pcs/многу 15mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза/злато Б.К.-072

Промет на големо со Бесплатен превозот 80pcs/многу 15mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза/злато Б.К.-072

DEN 648.00
 

Това е достапна
Износ

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : метални легури pin тока Б.К.-072 Можете да нарачате еден објект, исто така, се меша предмети. Боја : Црна nickle, сјајна nickle, антички месинг,злато Внатрешна ширина е 15mm

Повеќе информации

боја:
Злато, Антички Месинг, Црн Никел, Никел, Мешана боја
Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Број На Модел На:
Б.К.-072
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
правоаголник
Функција:
Pin-Токи
Материјал:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата