60pcs/многу 15mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза/злато бесплатен превозот 070601

60pcs/многу 15mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза/злато бесплатен превозот 070601

DEN 447.00
DEN 470.40
 

Това е достапна
Износ


Опис :
60pcs/многу 15mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза/злато бесплатен превозот 2016070601
Боја : nickle, црна nickle, антички месинг/бронза, злато Светлина
Големина : внатрешна ширина 15mm

Повеќе информации

боја:
Злато, Антички Месинг, Црн Никел, Мулти обоени, Никел
Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
двојно слајд pin тока
Број На Модел На:
2016070601
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Обликот:
Станот
Материјал:
Метал
Декорација:
позлата

Најдобрите понуди во категоријата