Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
160mm/170mm Сребрени Бикини Конектор Кристал Diy Додатоци за Декорација Гем Токи За Панделка Лизгачот Облека

160mm/170mm Сребрени Бикини Конектор Кристал Diy Додатоци за Декорација Гем Токи За Панделка Лизгачот Облека

DEN 766.00
DEN 806.40
 

Това е достапна
Износ


160mm/170mm Сребро Кристал AB DIY Додатоци за Декорација Гем Токи за Свадба Покана Картичка за Панделка Лизгачот 10pcs
Материјал : Кристал
AB Тока големина : 170mm , 6 7/10" ,N. W : 10g
Сребрена Тока големина : 160mm, 6 3/10", N. W : 9g
Употреба : лизгачот На лентата токи се совршени за декорација на појас, лакови за коса, кукла облека, карти, scrapbooks, подарок кутија..итн.
Копчиња Тип : Flatback
Материјал : Дијамант/Rhinestones
Количина : 10pcs /Пакет
За Сите Купувачи
Плаќање Ние прифаќаме Т/T, Зачувам, и western Union
Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време на испорака : Бесплатна испорака испратите Кина пост, повеќето земја може да пристигне на 15~35 дена. Русија и Бразил е бавно, можеби треба 20~90 дена. Ако вашиот не добиете во рок од 45 дена, ве молиме пишете на мене, јас ќе ги провери за вас.
Повратни информации Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ние сме со цел да ги задоволи нашите секој почитувани клиенти, така било какви проблеми контактирајте со нас од страна на Трговија со датотеки, или Писма, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите, ние го цениме многу вашата доверба нас. Ако било каков ПРОБЛЕМ со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи.
Враќање на средствата и Гаранцијата Ако производите се купи се неисправни. ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Токи
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Ремени,Торби
Број На Модел На:
Бикини Конектор
Тока Тип:
Прстени
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Функција:
Перат
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Бренд Име:
DIANCAN
Големина:
160mm/170mm
боја:
Сребрена лента лизгачот тока
Тежина:
10g/pc

Најдобрите понуди во категоријата