126mm 5 Diamante Кристал Кристал Конектори Бикини Градник Синџир За Пливање Носат Чевли Тока Пакет Ранец Додатоци Ремени

126mm 5 Diamante Кристал Кристал Конектори Бикини Градник Синџир За Пливање Носат Чевли Тока Пакет Ранец Додатоци Ремени

DEN 588.00
DEN 619.20
 

Това е достапна
Износ


126mm 5" Diamante Кристал Кристал Конектори Бикини Градник Синџир За Пливање Носат Чевли Тока Пакет Ранец Додатоци Ремени
Тока големина : 126mm 5"
Н. Ж : 16g
Употреба : Во бикини конектор токи се совршени за декорација на појас, лакови за коса, кукла облека, карти, scrapbooks, подарок кутија..итн.
Копчиња Тип : Flatback
Материјал : Дијамант/Rhinestones
Количина : 5pcs /Пакет

Повеќе информации

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Перат
Метал Тип:
Дувачкиот
Употреба:
Чанти,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Обликот:
Лента
Бренд Име:
DIANCAN
Број На Модел На:
бикини градник синџир
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Големина:
126mm 5
боја:
злато/сребрена

Најдобрите понуди во категоријата