Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
155mm 6 1/10 Diamante Кристал Кристал Градник Синџир Конектор Бикини За Пливање Носат Чевли Тока Пакет Додатоци 50PCS пакет

155mm 6 1/10 Diamante Кристал Кристал Градник Синџир Конектор Бикини За Пливање Носат Чевли Тока Пакет Додатоци 50PCS пакет

DEN 5700.00
DEN 6000.00
 

Това е достапна
Износ


155mm 6 1/10" Diamante Кристал Кристал Градник Синџир Конектори Бикини За Пливање Носат Чевли Тока Пакет Ранец Додатоци 50pcs пакет
Тока големина : 155mm 6 1/10"
Н. Ж : 12.4 g
Количина : 50pcs /Пакет
Употреба : Во бикини конектор токи се совршени за декорација на појас, лакови за коса, кукла облека, карти, scrapbooks, подарок кутија..итн.
Копчиња Тип : Flatback
Материјал : Дијамант/Rhinestones

Повеќе информации

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Перат
Употреба:
Чанти,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Лента
Бренд Име:
DIANCAN
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
копчето конектор
Материјал:
Метал
Големина:
155mm (6 1/10)
боја:
Сребро.

Најдобрите понуди во категоријата