Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
27mm и 20mm 1 1/10 4/5 Двоен Ред Круг Кристал Тока Покана Лизгачот на Лентата За Свадба Декорација Материјали 20pcs

27mm и 20mm 1 1/10 4/5 Двоен Ред Круг Кристал Тока Покана Лизгачот на Лентата За Свадба Декорација Материјали 20pcs

DEN 452.00
DEN 475.20
 

Това е достапна
Износ


27mm/20mm(1 1/10", 4/5") Двоен Ред Круг Јасно Кристал Тока Покана Лизгачот на Лентата За Свадба Декорација Материјали
Стил : Кристал Тока
Материјал : Метал
Помали тока Големина : 20mm, 4/5" , N. W : 2.2 g
Поголем тока големина : 27mm, 1 1/10", N. W : 3.8 г
Употреба : лизгачот На лентата токи се совршени за декорација на појас, лакови за коса, кукла облека, карти, scrapbooks, подарок кутија..итн.
Копчиња Тип : Flatback
Материјал : Дијамант/Rhinestones
Количина : 20pcs /Пакет
За Сите Купувачи
Плаќање Ние прифаќаме Т/T, Зачувам, и western Union
Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време на испорака : Бесплатна испорака испратите Кина пост, повеќето земја може да пристигне на 15~35 дена. Русија и Бразил е бавно, можеби треба 20~90 дена. Ако вашиот не добиете во рок од 45 дена, ве молиме пишете на мене, јас ќе ги провери за вас.
Повратни информации Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ние сме со цел да ги задоволи нашите секој почитувани клиенти, така било какви проблеми контактирајте со нас од страна на Трговија со датотеки, или Писма, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите, ние го цениме многу вашата доверба нас. Ако било каков ПРОБЛЕМ со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи.
Враќање на средствата и Гаранцијата Ако производите се купи се неисправни. ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар.

Повеќе информации

Големина:
20mm, 27mm
Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
Тока
Обликот:
Круг
Тока Тип:
Прстени
Употреба:
ремени,торби
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Кристал
Метал Тип:
Дувачкиот
Бренд Име:
DIANCAN
Големина:
27mm/20mm(1 1/10, 4/5)
боја:
Сребрена/Злато Лента лизгачот тока

Најдобрите понуди во категоријата