Дрвени Плоштадот Отстранлив Садови Ткаенина Седиште Вид На Хартија Складирање Кутија Покрие Ресторан Соба Салфетка Носителот Рек Десктоп Организатор

Дрвени Плоштадот Отстранлив Садови Ткаенина Седиште Вид На Хартија Складирање Кутија Покрие Ресторан Соба Салфетка Носителот Рек Десктоп Организатор

DEN 331.00
DEN 551.04
 

Това е достапна
Износ


Дрвени Плоштадот Отстранлив Садови Ткаенина Седиште Вид На Хартија Складирање Кутија Покрие Ресторан Соба Салфетка Носителот Рек Десктоп Организатор На Нови
Материјали : дрво, бамбус
големина : S : 11 * 11 * 7.2 cm, М : 11 * 15.3 * 7.2 см, L : 11 * 21.9 * 7.2 cm
боја : дрво боја
Пакет : 1 buc
Карактеристики : Отворете го лизгачот дизајн Заоблени парична казна и мазна мелење агол
1 Забелешка : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 12 часот 39 инчи
Забелешка 2 : боја на компјутерски монитор подесувања може да се разликуваат
Забелешка 3 : Разлики во мерниот метод ве Молиме овозможи димензионални отстапување од 1-3 см
Note4 : За Кина Пост обичните пакување плус, е помалку од $ 5 цел, не може да се провери редоследот на информациите, но исто така многу безбеден и брз, ве молиме остатокот увери дека употребата. Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме да се реши, не сакате да се поднесе на спорот. Ви благодариме
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Поставување Метод:
Седиште Вид
Применливи Ткиво:
Отстранлив Ткиво
Број На Модел На:
TE9
Бренд Име:
MINGCHENGXIU
Тип:
Ткиво Канистер
Примена:
Соба
Материјал:
Дрво

Најдобрите понуди во категоријата