Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
СВИЛА CHARMEUSE САТЕН 114cm ширина 16momme Свила Ткаенини Жените Фустан од Свила Ткаенини 1Meter Бесплатен Превозот 61-90

СВИЛА CHARMEUSE САТЕН 114cm ширина 16momme Свила Ткаенини Жените Фустан од Свила Ткаенини 1Meter Бесплатен Превозот 61-90

DEN 1296.00
DEN 1439.52
 

Това е достапна
Износ


Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1/ Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M. 2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs. Колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако сакате да го одржи најголемиот дел цел. 3/ Капка превозот : Ние поддршка пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
метар метар метар метар метар метар

Повеќе информации

Стил:
Обична
Ширина:
114cm
Тип:
Сатенски ткаенина
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Свила
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Компонента:
100% свила mulberry
Дебелина:
16 mommes
Ширина:
114cm/44.88
Тежина:
69/м2
намалување:
5%(ве Молиме да се разгледа во вашата нарачка)
Функција:
Сјајни,не водат, нормално дебели
Употреба:
Погоден за маица,фустан,поставата,шамија,завесата

Најдобрите понуди во категоријата