19mm Природна Бела СВИЛА CHARMEUSE САТЕН 114cm ширина Чиста Mulberry Свила Ткаенини за венчаница/Канцеларија фустан/Перница НЕ 26

19mm Природна Бела СВИЛА CHARMEUSE САТЕН 114cm ширина Чиста Mulberry Свила Ткаенини за венчаница/Канцеларија фустан/Перница НЕ 26

DEN 1555.00
DEN 1727.52
 

Това е достапна
Износ

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1/ Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M. 2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs. Колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако сакате да го одржи најголемиот дел цел. 3/ Капка превозот : Ние поддршка пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
метар метар метар метар метар метар

Повеќе информации

Материјал:
100% Свила
Ширина:
114cm
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Сатенски ткаенина
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Реден Бр.:
CS114W19-26
боја:
природните бела
Компонента:
100% свила mulberry
Дебелина:
19 mommes
Ширина:
114cm/44.88
Тежина:
82/m2
намалување:
5%(ве Молиме да се разгледа во вашата нарачка)
Функција:
Сјајни,не водат, нормално дебели
Употреба:
Погоден за маица,фустан,поставата,шамија,завеса,bedsheet

Најдобрите понуди во категоријата