Ширина 140cm висока густина чиста памучна ткаенина за фустан DIY bazin riche getzner telas евтини ткаенини tissus ау метар telas tissu

Ширина 140cm висока густина чиста памучна ткаенина за фустан DIY bazin riche getzner telas евтини ткаенини tissus ау метар telas tissu

DEN 513.00
DEN 854.40
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Анти-Бактерии
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Ширина:
140cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата