15cm должина топла продажба сребро beaded Дополнителните Лента Трим Дополнителните Tassel Чипка Намали JRB-7 за партијата облечи

15cm должина топла продажба сребро beaded Дополнителните Лента Трим Дополнителните Tassel Чипка Намали JRB-7 за партијата облечи

DEN 4141.00
DEN 4929.60
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте на нашата продавница
Опис На Производот
1. Монистра цевка
2. Ширина : 15 CM.
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Модата Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.
5. Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.

Повеќе информации

Шема:
Applique
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
Yes
Тип:
mesh ткаенини
Материјал:
Полиестер / Памук
Ширина:
15cm
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Dobby
Место на Потекло:
Сезоната:
Тип На Производ:
Декорација:
Sequins
Топло Prompt:
Плаќање :
Пакување :
5 метри по торба, 60 метри по картон
is_customized:
yes

Најдобрите понуди во категоријата