Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
114cm ширина 200g/m тежина plaid пескарење памук, материјали есен пролет се облекуваат палто DIY облека ткаенини Freeshipping

114cm ширина 200g/m тежина plaid пескарење памук, материјали есен пролет се облекуваат палто DIY облека ткаенини Freeshipping

DEN 950.40
 

Това е достапна
Износ


Ткаенина Информации
Ткаенини : пескарење памук
Ткаенина Состав : 100% памук
Ширина : 114 CM
Тежина : Околу 200g/m
Се Препорачува Стилови : Облекуваат Палто
Дебелина На Ниво : Тенок Средината Дебели
Ниво На Удобност : Треба Поставата Средината Удобно
Еластична Ниво : Нема Еластична Малку Еластична Гума За Џвакање Силна Еластичен
Lucency Ниво : Затемнетост Малку транспарентност, Поголема транспарентност Многу транспарентност
Сезона : Пролет Лето Есен Зима
Тврди и Меки : Тешко Малку тешко Средината Малку мека Меки

Повеќе информации

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Plaid
Ширина:
114CM
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Предиво Обоена

Најдобрите понуди во категоријата