Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
100pcs 0.2 мм 18 иглички црвено прирачник ножеви веѓа microblading игли трајна шминка игла за веѓа tattoing бесплатен превозот

100pcs 0.2 мм 18 иглички црвено прирачник ножеви веѓа microblading игли трајна шминка игла за веѓа tattoing бесплатен превозот

DEN 1673.00
DEN 1761.12
 

Това е достапна
Износ


100pcs 0.2 мм 18 иглички црвено прирачник ножеви веѓа microblading игли трајна шминка игла за веѓа tattoing бесплатен превозот
18pin прирачник тетоважа blsdes ;
1.Овој прирачник microblading игла одговара за прирачник пен 2.Оваа ножеви е повеќе стабилност,помалку вибрации 3.Оваа црвено рачни игла лесни Игла тема : (1)Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања. (2)Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства. (3)Игла е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик. (4)Одлична стабилност, помалку вибрации. (5)За еднократна употреба само. (6)Поединечно спакувана. 18pin прирачник тетоважа blsdes ; Политика на Враќање; 1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука 2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена. Повратни информации; Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!

Повеќе информации

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
мона
Број На Модел На:
Т-169
Прирачник игла големина :
18pin
Microblading игла количина:
100pcs
Користи:
веѓа шминка
Тип:
прирачник игла
Стил:
Microblading Игла

Најдобрите понуди во категоријата