Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сина Расположливиот I. V. Катетер Sterilized Тетоважа, Пирсинг игли алатка У изберете 22G Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу

Сина Расположливиот I. V. Катетер Sterilized Тетоважа, Пирсинг игли алатка У изберете 22G Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу

DEN 174.00
DEN 182.88
 

Това е достапна
Износ


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
5 PC Про Sterilized Тело тетоважа, Пирсинг Игли I. V Катетер 22 G Мерач игли за шиење бесплатен превозот
Опис :
Име : Pro Sterilized Тело Пирсинг Игли I. V Катетер 22 G
Мерач : 5 компјутери Пакет
moq : 1 кутија за секоја големина (50pcs/кутија)
Големина 22 G
Верификација : ISO 9001 и CE
Слика Шоу

Повеќе информации

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Силика Гел
Број На Модел На:
Тетоважа accesories
Име:
I. V. Катетер игли
Стил:
Тетоважа, пирсинг на Тело производи
Должина:
vary in terms of the needles size
Материјал:
316 од не ' Рѓосувачки Челик тефлон ПВЦ
Piericing снабдување тип:
Пирсинг Игла Серија
Пакет:
5pcs/многу
Големина:
20G
is_customized:
Yes
Верификација:
ISO 9001 и CE

Најдобрите понуди во категоријата