Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
100pcs/многу Пластични Расположливиот Тетоважа Мастило Држачот за Чаши Пигмент Обезбедува Трајна Шминка Веѓа Пигмент Сад Првенство

100pcs/многу Пластични Расположливиот Тетоважа Мастило Држачот за Чаши Пигмент Обезбедува Трајна Шминка Веѓа Пигмент Сад Првенство

DEN 95.00
DEN 105.60
 

Това е достапна
Износ100pcs/многу Пластични Расположливиот Тетоважа Мастило Држачот за Чаши Пигмент Обезбедува Трајна Шминка Веѓа Пигмент Сад Првенство
1. Бренд Се 100% Нови, Високо Quanlity.
2. За еднократна употреба, Јасно мастило капи за професионални тетоважа уметници.
3. Се користи за да се одржи пигмент или мастило за тетоважа.
4. Лесно да се чисти и да ги чува.
1) Тема : тетоважа уметности 2) Боја : Бела 3) Материјал : пластика
4) Големина : S 0.8x0.9cm, М 1.3x1cm, L 1.5x1.4cm
5) Пакување : 100pcs/торба

Повеќе информации

боја:
S 0.8x0.9cm, М 1.3x1cm, L 1.5x1.4cm
Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
ap001

Најдобрите понуди во категоријата