Бесплатен превозот 100pcs авто автомобил splices жица терминал G249 crimp лабава иглички терминал DJ7022F-2

Бесплатен превозот 100pcs авто автомобил splices жица терминал G249 crimp лабава иглички терминал DJ7022F-2

DEN 480.00
 

Това е достапна
Износ


Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 7 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Повеќе информации

боја:
100pcs, 200pcs, 300pcs, 500pcs
Број На Модел На:
HD249
Тип:
Crimp Терминал

Најдобрите понуди во категоријата