Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Голема Кула Sachet Конус Темјан Парфем Темјан Ароматерапијата Мирис Свеж Воздух 1000pcs/многу

Голема Кула Sachet Конус Темјан Парфем Темјан Ароматерапијата Мирис Свеж Воздух 1000pcs/многу

DEN 4759.00
DEN 6703.20
 

Това е достапна
Износ

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 2) Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,можете да кликнете на линкот подолу за референца , По уплата е потврдена, ние ќе ги обработиме оваа цел и брод надвор побрзо! Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кутија, купувачи кои се смета дека се согласуваат со овој став. Но ние гарантираме производ интегритет. Ако на пакувањето деформација, не се во доменот на квалитетот на жалбите, ве молиме да се разбере. 2. Пред да го испратите производот низ ригорозни тестирање, не ќе имате било какви проблеми. ( Увозни давачки/Царина/ тарифите не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување !Поради проблемот на царинење,ние нема да сноси било каква загуба,pls разберат!) Ако брод на Германија,pls ни даде Европската Унија Број!
Вие треба да ги прочитате сите опис на производот и известување пред исплата,и можете да ни кажете колку прогласи вредност на фактура и оставање на пораки во соодветниот ред,тогаш ќе го следат тоа,тоа е лесно да се царинење за вас! Не го измениме нашиот слики! Инаку ние ќе извештајот вас ! Сите на вашите опасност !
Добредојдовте на трговија на големо, продавница!
Вкус : роуз, лаванда, лили, сандаловина, чај, јасмин, океанот (секој вкус во основа различни бои,можете да изберете различни вкусови во една цел).
Големина : околу 3 см висок, 1.2 см широк на дното
Добра Повратна информација е важна за нас. Ние секогаш се врати позитивни повратни информации . Ако нешто е погрешно и не сте задоволни со услугата што сте ја примиле, ги споделите со нас, ние ќе се обидеме да се стави работите во право.

Повеќе информации

Материјал:
Вештачки Мирис
Примена:
Телото
Употреба:
Анти-Мириси
Тип:
конус темјан

Најдобрите понуди во категоријата