Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bathers Бикини Женска 2018 Костим за капење, Голем Големина Црна Ретро Шорцеви Tankini Поставите им Помогнам на Костим за Капење maio Плажа Бански Женски

Bathers Бикини Женска 2018 Костим за капење, Голем Големина Црна Ретро Шорцеви Tankini Поставите им Помогнам на Костим за Капење maio Плажа Бански Женски

DEN 656.00
DEN 1285.44
 

Това е достапна
Износ

Нови Пристигнување
11343
11220
Големина На Табелата
Големина
Биста
(cm)
Половината
(cm)
Колковите
(cm)
S
81-86
56-61
86-91
М
86-91
61-66
91-97
L
91-97
66-71
97-102
XL
97-102
71-76
102-107
XXL
102-107
76-81
107-112
XXXL
107-112
81-86
112-117
Известување
1. Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm разликата се должи на рачно мерење.
3. Ве молиме проверете ја оваа големина на табелата внимателно . Кога не сте сигурни за големината на, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе ви даде стручен совет како е можно .
4. Ние немаме костим за капење за оние првенство големина е АА и С погоре . Ако вашиот градник големина е АА или F погоре , не го нарачате ве молиме . Модел Шоу
Плаќање
1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, банкарски трансфер, кредитна картичка и каков било можете да платите на Ali Express.
2)Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас.
3)Ова е плаќање помош центар : Пратката
Време На Испорака
DHL : 4-7 дена
EMS : 7-15 дена
Русија Воздух : 20-25 дена
Сингапур Пост : 15-60 дена
Љубезно ве молиме да напомена : Бидејќи на customes и времето, можеби понекогаш тоа ќе го одложи некое време, но ние ќе се прошири и за време на испорака за вас, па ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо. Повратни информации
1.Вашата позитивни повратни информации е важна за нас,Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. Совети
1.Пад На Превозот
Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве молиме оставете ги вашите licent адреса кога вашето место на цел.
2.Обичај Должност или Увоз Даночни
На листата на цената не се вклучуваат било кој данок, купувачи се одговорни за сопствени должност или увозен данок во својата земја.
Нормално, вие needn не плаќаат никакви давачки или даноци, како што ќе изјави ниска вредност на фактура.
Гаранција и Гаранција
3. Ако не сте задоволни кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. (но објектот мора да биде оригинална состојба, како што се испратени до вас)

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
лирски
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ls011
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
две парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Бесплатен превозот :
No
Стил:
3 парчиња бикини сет со tankini
Повод:
Затворен,Плажа, Забава Каузална Секојдневно Сончање
боја:
како се покаже
Лиен Првенство Градник:
Yes
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Поддршка:
Поместена не underwire

Најдобрите понуди во категоријата